Paczki do Anglii

Paczki do Anglii wysyłane są z każdego miejsca w Polsce. Znając potrzeby naszych Klientów oddziały firmy kurierskiej ulokowane są tak, aby następnego dnia roboczego po złożeniu zlecenia odebrać paczkę od naszego Klienta. Dzięki temu możemy w zaledwie kilka dni dostarczyć paczkę pod konkretny adres w Anglii.
Opcje na naszej stronie internetowej umożliwiają wysłanie paczki do Anglii w czterech prostych krokach. Wystarczy wpisać parametry paczki, dane adresowe, opłacić wysyłkę i gotowe. Charakteryzują nas nie tylko niskie ceny, ale też profesjonalne podejście do Klienta.
W naszej ofercie zawarliśmy nie tylko transport paczki do Anglii, realizujemy też zamówienia z Anglii do Polski. Tego typu zamówienie również można złożyć na naszej witrynie internetowej. Dzięki profesjonalnym rozwiązaniom stale odbieramy i dostarczamy przesyłki na tej trasie. Dbamy o stały kontakt z Klientem udostępniając informację o aktualnym miejscu, w którym znajduje się paczka. O dostarczeniu przesyłki w wyznaczone miejsce, Klient może zostać poinformowany SMS-em uprzednio wpisując numer telefonu odbiorcy w zleceniu.

GBP - 26 £
EUR - 30
PLN - 130
Podaj wymiary paczki w cm