Paczki do Polski

Składając zamówienia w UK czy w Europie oferujemy szybki i profesjonalny transport paczki do Polski. Koszt usługi jest bardzo preferencyjny, co sprawia, że Klienci długotrwale współpracują z naszą firmą. Otrzymując zlecenie realizujemy odbiór już następnego dnia roboczego. Jesteśmy w stałym kontakcie z Klientem, oczywiście udostępniamy Klientowi możliwość samodzielnego śledzenia  drogi swojej paczki, którą nadał.
Na dostarczenie paczki do Polski potrzebujemy kilku dni, w zależności od kraju nadania. Na przykład transport przesyłki z Włoch do Polski oscyluje w granicach czterech - pięciu dni roboczych. Oczywiście zdarzają się sytuacje niezależne od nas, które są dla nas wyzwaniem, lecz wtedy informujemy Klienta o opóźnieniach i przekazujemy precyzyjne informacje o planowanym doręczeniu
Tak jak w przypadku innych wysyłek paczki do Polski są ubezpieczone i odpowiednio zabezpieczone do transportu. Do skorzystania z naszych usług zapraszamy wszystkie firmy oraz prywatnych nabywców usługi.  Gwarantujemy niskie ceny, szybkie działanie i zadowolenie z usługi, które często rodzi długotrwałą współpracę. Zaufało nam wielu Klientów z różnych branż w Polsce i w Europie, a każdego dnia dołączają kolejni.

GBP - 26 £
EUR - 30
PLN - 130
Podaj wymiary paczki w cm