Paczki Polska Niemcy

Poza importowaniem paczek, oferujemy też dostarczenie paczki Polska Niemcy i innych państw Unii Europejskiej. Jesteśmy firmą, która zrealizuje zamówienie w taki sposób, by nie naruszyć Państwa oszczędności. Każdego dnia rośnie nam grono zadowolonych Klientów z Polski i Europy.
Naszymi Klientami są zarówno firmy, jak i osoby prywatne, które regularnie lub jednorazowo otrzymują paczki Polska Niemcy od swoich znajomych lub współpracujących firm. Jesteśmy elastyczni jeśli chodzi o warunki wiążące się z transportem paczki do lub z kraju. Cenimy sobie nasz czas i doświadczenie dlatego stawiamy na stałą współpracę i wykonywanie obowiązków w ustalonym terminie.
Paczki Polska Niemcy dostarczane są do Niemiec w czasie nie dłuższym niż 3 dni robocze, choć sytuacja może ulec zmianie niezależnie od nas. Dopiero po wypełnieniu formularza na naszej stronie i zaksięgowaniu pieniędzy na koncie nasi kurierzy odbierają paczkę ze wskazanego miejsca w Polsce. Nasze usługi kierujemy do wszystkich, którzy cenią sobie szybkość i profesjonalizm w działaniu.

GBP - 26 £
EUR - 30
PLN - 130
Podaj wymiary paczki w cm