Paczki z Polski do Anglii

W naszej szerokiej ofercie zawarliśmy możliwość przesyłania paczek do UK. Wysyłanie paczki z Polski do Anglii kurierem to w ostatnim czasie najpopularniejsza forma dostarczania paczek międzynarodowych. Nasza firma kojarzona jest z szybkim działaniem i atrakcyjnymi cenami.

Jak wygląda transport paczek do Anglii?


Zespół pracowników stara się tak rozplanować działania, by każdego dnia wszystko odbywało się bez opóźnień i jakichkolwiek zakłóceń. Doświadczenie i zawodowe podejście do sprawy powoduje, że adresat otrzymuje każdą przesyłkę w wyznaczonym terminie. Z tego powodu Klienci, którzy chcą wysłać paczki z Polski do Anglii na konkretny termin wybierają oBox. Szanujemy czas osób powierzających nam zadania i za realizację zamówienia zabieramy się jeszcze tego samego dnia. Gwarantujemy, że każda paczka jest odpowiednio traktowana.

Decydując się na wysłanie paczki z Polski do Anglii całą trasę możesz monitorować, wiesz gdzie obecnie znajduję się przesyłka. Umożliwia to specjalna aplikacja umieszczona w prawym górnym rogu naszej strony internetowej. Po wpisaniu numeru przewozowego paczki otrzymamy o niej szczegółowe informacje.

GBP - 26 £
EUR - 30
PLN - 130
Podaj wymiary paczki w cm